- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 12V DC
- RELÉOVÝ MODUL UPK-1 EWIMAR
RELÉOVÝ MODUL UPK-1 EWIMAR
- Kompletné špecifikácie
RELÉOVÝ MODUL UPK-1 EWIMARSkladom6,51 EUR5,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Slúži na zvýšenie maximálneho zaťaženia výstupného vedenia tranzistoru ovládača a pre galvanickú izoláciu medzi výstupným vedením a bodom zaťaženia; Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 12 V AC/DC ; Maximálne zaťaženie relé: 1 A @ 30 V AC/DC ; Výstup: 1 x NO/NC ; Vybrané vlastnosti: Pomalá tavná poistka (5/20mm) - 2 A ;
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 12 V AC/DC |
| Spotreba prúdu: | 25 mA @ 12 V DC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 1 A @ 30 V AC/DC (max) |
| Výstup: | 1 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.019 kg |
| Rozmery: | 40 x 34 x 19 mm |
| Výrobca / Značka: | EWIMAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





