- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 5V DC
- RELÉOVÝ SPÍNACÍ MODUL PK1-5-ZS DELTA
RELÉOVÝ SPÍNACÍ MODUL PK1-5-ZS DELTA
- Kompletné špecifikácie
RELÉOVÝ SPÍNACÍ MODUL PK1-5-ZS DELTASkladom6,28 EUR5,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Slúži na zvýšenie maximálneho zaťaženia výstupného vedenia tranzistoru ovládača a pre galvanickú izoláciu medzi výstupným vedením a bodom zaťaženia; Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 5 ... 9 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 5 A (max), 30 V DC / 50 V AC ; Výstup: NO ; Vybrané vlastnosti: Pripevnenie skrutkami s rozperkami, Ochrany : Proti prepätiu, Obrátené pripojenie ;
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 5 ... 9 V DC |
| Spotreba prúdu: | 80 mA / 5 V DC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 5 A (max), 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Výstup: | NO |
| Použitie: | relé pre elektromagnetický zámok/elektrický otvárač |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 85 °C |
| Hmotnosť: | 0.015 kg |
| Rozmery: | 69 x 11 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




