- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- IEC antenna connector
- Zásuvky
- ROHOVÁ KOMPRESNÁ ZÁSUVKA IEC-GK/ZAC-TRI113
ROHOVÁ KOMPRESNÁ ZÁSUVKA IEC-GK/ZAC-TRI113
- Kompletné špecifikácie
ROHOVÁ KOMPRESNÁ ZÁSUVKA IEC-GK/ZAC-TRI113Skladom1,04 EUR0,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: IEC Rohová zásuvka ; Pripevňovanie prvkov konektora: Kompresné pripevnenie ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 8.5 mm ;
| Typ konektora: | IEC Rohová zásuvka |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Kompresné pripevnenie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Kompresné pripevnenie |
| Pripevňovanie vodiča: | Lisovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer dialektrika: | max. 6.5 mm |
| Priemer kábla: | max. 8.5 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Mosadz (pokrytá niklom) |
| Vodotesnosť: | ![]() |
| Príklad použitia: | Triset113 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.024 kg |
| Rozmery: | 12 x 39 x 26 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





