- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Zásuvky napájania, zástrčky, káble
- RÝCHLO KONEKTOR S-55*P10
RÝCHLO KONEKTOR S-55*P10
- Kompletné špecifikácie
RÝCHLO KONEKTOR S-55*P10Skladom2,52 EUR2,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 10 ks. Cena za balenie ; Typ konektora: Ø 2.1 / 5.5 mm Trieda kábla ; Pripevňovanie vodiča: Káblové svorky ;
| V balení: | 10 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | Ø 2.1 / 5.5 mm Trieda kábla |
| Pripevňovanie vodiča: | Káblové svorky |
| Určenie: | Elektrický kábel |
| Materiál: | PET |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.006 kg |
| Rozmery: | 37 x 14 x 13 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




