- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Zásuvky napájania, zástrčky, káble
- RÝCHLO KONEKTOR S-55H*P100
RÝCHLO KONEKTOR S-55H*P100
- Kompletné špecifikácie
RÝCHLO KONEKTOR S-55H*P100Skladom48,57 EUR39,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 100 ks. Cena za balenie ; Typ konektora: Ø 2.1 / 5.5 mm, Trieda kábla ; Pripevňovanie vodiča: Pružinové svorky ;
| V balení: | 100 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | Ø 2.1 / 5.5 mm, Trieda kábla |
| Pripevňovanie vodiča: | Pružinové svorky |
| Určenie: | Elektrický kábel |
| Materiál: | PET |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | Veľmi jednoduchá a rýchla montáž |
| Hmotnosť: | 0.007 kg |
| Rozmery: | 42 x 15 x 19 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





