- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ F
- F konektory krimpovacie i kompresné
- SAMOSVORNÁ ZÁSTRČKA F/6070/HAND
SAMOSVORNÁ ZÁSTRČKA F/6070/HAND
- Kompletné špecifikácie
SAMOSVORNÁ ZÁSTRČKA F/6070/HANDSkladom0,78 EUR0,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: "F" Konektor ; Pripevňovanie prvkov konektora: Samosvorný konektor ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 7.1 mm ;
| Typ konektora: | "F" Konektor |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Samosvorný konektor |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer dialektrika: | max. 5.0 mm |
| Pripevňovanie vodiča: | ![]() |
| Priemer kábla: | max. 7.1 mm |
| Pripevňovanie obrazovky: | Samosvorné pripevnenie |
| Vodotesnosť: | ![]() |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.006 kg |
| Rozmery: | Ø 12.5 mm x 21.5 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






