- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 230V AC
- SCHODISKOVÝ AUTOMAT OR-PRE-455 ORNO
SCHODISKOVÝ AUTOMAT OR-PRE-455 ORNO
- Kompletné špecifikácie
SCHODISKOVÝ AUTOMAT OR-PRE-455 ORNOSkladom38,86 EUR31,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet výstupov relé: 1 ks. NO ; Napájanie: 230 V AC ; Maximálne zaťaženie relé: / 250 V AC ;
| Počet výstupov relé: | 1 ks. NO |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 16 A / 250 V AC (max) |
| Regulácia času svietenia: | 1 s ... 10 minút |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Zostava: | Lišta DIN TS-35 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.073 kg |
| Rozmery: | 97 x 17 x 64 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




