- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Supla
- Príslušenstvo
- SENZOR TEPLOTY A VLHKOSTI THW-01 Wi-Fi ZAMEL
SENZOR TEPLOTY A VLHKOSTI THW-01 Wi-Fi ZAMEL
- Kompletné špecifikácie
SENZOR TEPLOTY A VLHKOSTI THW-01 Wi-Fi ZAMELSkladom49,05 EUR39,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Teplota / relatívna vlhkosť ; Rozsah meraní: -20 °C ... 55 °C ± 0.5 °C ; Meranie vlhkosti: 0 % ... 99 % ± 5 % ; Rozsah frekvencie: 2.4 GHz WiFi ; Dosah rádiovej komunikácie: Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi ; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ;
| Spolupráca: | SUPLA |
| Detekcia: | Teplota / relatívna vlhkosť |
| Rozsah meraní: | -20 °C ... 55 °C ± 0.5 °C |
| Meranie vlhkosti: | 0 % ... 99 % ± 5 % |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz WiFi IEEE 802.11 b/g/n |
| Dosah rádiovej komunikácie: | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | 5 V DCmicro USB |
| Spotreba prúdu: | 450 mA |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 99 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP20 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | Ø 50 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




