- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- SET OF CABLES KABGCSET02-GC GC Ray 3 x 1.2 m Green Cell
SET OF CABLES KABGCSET02-GC GC Ray 3 x 1.2 m Green Cell
- Kompletné špecifikácie
SET OF CABLES KABGCSET02-GC GC Ray 3 x 1.2 m Green CellSkladom12,73 EUR10,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
The high quality cables are suitable for fast data synchronization (up to 480 Mbps) and charging compatible with the standards: QC3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC, Huawei FCP, Apple 2.4A, Mediatek Pump Express 1.1/2.0, USB DCP; Kábel: Zástrčka USB-C / Zástrčka USB-A ; Štandard USB: 2.0 ; Vybrané vlastnosti: Podsvietený konektor USB-C, Dvojité tienenie kábla, Vystuženie kevlarovými vláknami ;
| Kábel: | Zástrčka USB-C / Zástrčka USB-A |
| Materiál: | Polypropylén |
| Dĺžka káblu: | 3 x 1.2 m |
| Farba: | Čierny |
| Štandard USB: | 2.0 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | ~ 3.5 mm |
| Hmotnosť: | 0.09 kg (celková) |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




