SET OF LED LUMINAIRES ZSO-01/3000 ZAMEL
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: skrutkové svorky ;
Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ;
Vybrané vlastnosti: harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, ;
Počet vstupov: 1 ks. ;
Napájacie napätie: 24 V DC ;
Typ konektora: skrutkové svorky ;
Počet vstupov: 1 ;
Napájacie napätie: 24 V AC ;
Typ konektora: skrutkové svorky ;
Všeobecné informácie:
| Počet prvkov: | 8 |
| Spolupráca: | SUPLA |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | SUPLA aplikácia zadarmo pre Android SUPLA aplikácia zadarmo pre iOS |
| Vybrané vlastnosti: | Ovládanie z úrovne internetového prehliadača, Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, Possibility to manually program scenarios from the built-in API |
| Kryt: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
OSW-01 wireless lighting controller:
| Použitie: | Lighting control |
| Farba svetla: | Teplá - 3000 K |
| Uhol osvetlenia: | 120 ° |
| Seating depth of the luminaire: | 38 mm |
| Priemer montážného otvoru: | Ø 75 mm ... 80 mm |
| Počet vstupov: | 1 ks. |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Napájacie napätie: | 24 V DC |
| Spotreba prúdu: | 350 lm / 3.5 W |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Index of Protection: | IP20 |
| Hmotnosť: | 0.079 kg |
| Rozmery: | 78 x 73 x 40 mm |
LSP-35N-24 luminaire:
| Počet prvkov: | 3 |
| Farba svetla: | Teplá - 3000 K |
| Uhol osvetlenia: | 120 ° |
| Seating depth of the luminaire: | 38 mm |
| Priemer montážného otvoru: | Ø 75 mm ... 80 mm |
| Počet vstupov: | 1 |
| Napájacie napätie: | 24 V AC |
| Spotreba prúdu: | 350 lm / 3.3 W |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Index of Protection: | IP44 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.068 kg |
| Rozmery: | 78 x 72 x 35 mm |
Rámček:
| Počet prvkov: | 3 |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Hmotnosť: | 0.019 kg |
| Rozmery: | Ø 105 x 7 mm |
Tovar zaradený v kategóriách