- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Počítačové príslušenstvo
- SIEŤOVÁ KARTA C18148AGY01-2M USB-C/RJ-45 UNITEK
SIEŤOVÁ KARTA C18148AGY01-2M USB-C/RJ-45 UNITEK
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÁ KARTA C18148AGY01-2M USB-C/RJ-45 UNITEKSkladom13,88 EUR11,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kábel: Konektor USB-C / Konektor RJ-45 ; Dĺžka káblu: 2 m ;
| Kábel: | Konektor USB-C / Konektor RJ-45 |
| Materiál: | Hliník |
| Dĺžka káblu: | 2 m |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | ~ 6 mm |
| Hmotnosť: | 0.085 kg |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





