- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 5V ... 9V
- SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB 5V/2A/USB/B
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB 5V/2A/USB/B
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB 5V/2A/USB/BSkladom3,64 EUR2,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 100 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 5.0 V DC ; Výstupný prúd: 2.0 A ; Výstup: USB-A ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 5.0 V DC |
| Výstupný prúd: | 2.0 A |
| Výstupný výkon: | 10.0 W |
| Výstup: | USB-A |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.022 kg |
| Rozmery: | 69 x 37 x 22 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




