- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Nabíjačky mobilných zariadení
- SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB-C CH30_EU 30 W GaN CUDY
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB-C CH30_EU 30 W GaN CUDY
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB-C CH30_EU 30 W GaN CUDYSkladom8,74 EUR7,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupný výkon: 30 W (max) ; Výstup: USB-C výstup - PD ; Vybrané vlastnosti: rýchle nabíjanie : QC 3.0 & PD 3.0, PPS ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V / 1 A |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupný výkon: | 30 W (max) |
| Výstup: | |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Podporované štandardy: | IEC62368, IEC55032, IEC55035 |
| Typ puzdra: | |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 86 x 40 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




