- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 5V ... 9V
- SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB-C CHAR07-GC Green Cell
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB-C CHAR07-GC Green Cell
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB-C CHAR07-GC Green CellSkladom11,15 EUR9,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 100 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 5 / 9 / 12 V DC ; Výstupný prúd: 3 / 2 / 1.5 A ; Výstup: USB-C ; Vybrané vlastnosti: Quick Charge 3.0 - rýchle nabíjanie ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 5 / 9 / 12 V DC |
| Výstupný prúd: | 3 / 2 / 1.5 A |
| Výstupný výkon: | max. 18 W |
| Výstup: | USB-C - Quick Charge 3.0 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Typ puzdra: | |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 90 x 53 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




