- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Nabíjačky mobilných zariadení
- SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB-C USB-C-W/230V/65W-GC-V2 Green Cell
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB-C USB-C-W/230V/65W-GC-V2 Green Cell
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB-C USB-C-W/230V/65W-GC-V2 Green CellSkladom31,16 EUR25,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V DC ; Výstupný prúd: 3 / 3.25 A ; Výstupný výkon: 15 / 27 / 36 / 45 / 65 W ; Vybrané vlastnosti: Technológia Power Delivery - 65 W ;
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V DC |
| Výstupný prúd: | 3 / 3.25 A |
| Výstupný výkon: | 15 / 27 / 36 / 45 / 65 W |
| Ochrany: | |
| Nastavenie výstupného napätia: | Automatická |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Typy konektorov napájania: | |
| Vybrané vlastnosti: | Technológia Power Delivery - 65 W |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Rozmery: | 108 x 49 x 33 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




