- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 5V ... 9V
- SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB CHAR-X158-20W Delta Power
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB CHAR-X158-20W Delta Power
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB CHAR-X158-20W Delta PowerSkladom4,55 EUR3,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupný výkon: max. 20 W ; Výstup: USB-C výstup : 5 V / 3 A, 9 V / 2.22 A, 12 V / 1.67 A ; Vybrané vlastnosti: Power Delivery ; Vstupné napätie: 100 ... 240 V AC ; Výrobca / Značka: Delta Power ;
| Výstupný výkon: | max. 20 W |
| Výstup: | 5 V / 3 A , 9 V / 2.22 A , 12 V / 1.67 A |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Typ puzdra: | |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 46 g |
| Rozmery: | 80 x 45 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | Delta Power |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




