- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 5V ... 9V
- SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB CHAR-X189C-45W-GAN Delta Power
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB CHAR-X189C-45W-GAN Delta Power
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB CHAR-X189C-45W-GAN Delta PowerSkladom14,66 EUR11,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupný výkon: max. 45 W (celkom) ; Výstup: 2 x USB-C výstup : 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 2.25 A ; ; Vybrané vlastnosti: Nabíjačka typu GaN, Quick Charge 3.0, Power Delivery ; Vstupné napätie: 100 ... 240 V AC ; Výrobca / Značka: Delta Power ;
| Výstupný výkon: | max. 45 W (celkom) |
| Výstup: | 5 V / 3 A , 9 V / 3 A , 12 V / 3 A , 15 V / 3 A , 20 V / 2.25 A ; |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Typ puzdra: | |
| Farba: | Šedý / Čierny |
| Hmotnosť: | 82 g |
| Rozmery: | 85 x 38 x 39 mm |
| Výrobca / Značka: | Delta Power |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




