- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Nabíjačky mobilných zariadení
- SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB CHAR10 Green Cell
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB CHAR10 Green Cell
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB CHAR10 Green CellSkladom23,70 EUR19,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 100 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V DC - USB-C, 5 V DC - USB-A ; Výstupný prúd: 3 / 3 / 3 / 3 / 2.25 A - USB-C, 2.4 A - USB-A ; Výstupný výkon: 57 W (celkom) ; Výstup: 1 x USB-C - PD3.0, 1 x USB-A ; Vybrané vlastnosti: Technológia Power Delivery - 45 W USB-C kábel priložený ; Farba: Čierny ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | |
| Výstupný prúd: | |
| Výstupný výkon: | |
| Výstup: | |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Typ puzdra: | |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 65 x 65 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




