- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 5V ... 9V
- SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB CHARGC03-GC Green Cell
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB CHARGC03-GC Green Cell
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB CHARGC03-GC Green CellSkladom15,52 EUR12,62 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 100 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 5 / 9 / 12 V DC - 1 výstup, 5 V DC - 2 výstup, 5 V DC - 3 výstup ; Výstupný prúd: 3 / 2 / 1.5 A - 1 výstup, 2.4 A - 2 výstup, 2.4 A - 3 výstup ; Výstupný výkon: max. 30 W (celkom) ; Výstup: 3 x USB-A ; Vybrané vlastnosti: Quick Charge 3.0 - rýchle nabíjanie ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | |
| Výstupný prúd: | |
| Výstupný výkon: | max. 30 W (celkom) max. 18 W - Port 1 max. 12 W - Porty 2, 3 |
| Výstup: | 3 x USB-A ( 1 x Quick Charge 3.0, 2 x 2.4 A ) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Typ puzdra: | |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 107 x 50 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




