- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Nabíjačky mobilných zariadení
- SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB CHARGC08W GaN Green Cell
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB CHARGC08W GaN Green Cell
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB CHARGC08W GaN Green CellSkladom42,65 EUR34,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 100 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V DC - Výstupy USB-C, 5 / 9 / 12 / 20 V DC - USB-A výstup ; Výstupný prúd: 3 / 3 / 3 /3 / 3.25 A - Výstupy USB-C, 3 / 3 / 3 / 1.8 A - USB-A výstup ; Výstupný výkon: max. 65 W (celkom) ; Výstup: 2 x USB-C - PD3.0, 1 x USB-A - Quick Charge 3.0 ; Vybrané vlastnosti: Quick Charge 3.0 - rýchle nabíjanie, Technológia Power Delivery - 65W - 65 W, Green Cell Ultra Charge ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | |
| Výstupný prúd: | |
| Výstupný výkon: | max. 65 W (celkom) max. 65 W - Porty 1, 2 max. 18 W - Port 3 |
| Výstup: | 2 x USB-C - PD3.0 , 1 x USB-A - Quick Charge 3.0 |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Typ puzdra: | |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 93 x 55 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




