- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Nabíjačky mobilných zariadení
- SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB PowerSource Duo30 CHARB-GC-30AC-B Green Cell
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB PowerSource Duo30 CHARB-GC-30AC-B Green Cell
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB PowerSource Duo30 CHARB-GC-30AC-B Green CellSkladom18,19 EUR14,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 100 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: USB-A : 5 / 9 / 12 V DC, USB-C : 5 / 9 / 12 V DC, PPS : 3.3 ... 5.9 V / 3.3 ... 11 V ; Výstupný prúd: USB-A : 3 / 2 / 1.5 A, USB-C : 3 / 3 / 2.5 A, PPS : 3 A / 2.75 A ; Výstup: 1 x USB-C - PD3.0, PPS 1 x USB-A ; Vybrané vlastnosti: Technológia Power Delivery - 30 W, Technológia rýchleho nabíjania - Green Cell Ultra Charge, PPS (Programmable Power Supply), ; Farba: Čierny ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | |
| Výstupný prúd: | |
| Výstupný výkon: | max. 30 W |
| Výstup: | 1 x USB-C - PD3.0, PPS 1 x USB-A |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | USB-C - BC1.2 / APPLE2.4A / QC2.0 / QC3.0 / QC4+ / PPS / PD3.0 / Samsung AFC / Huawei AFC / Huawei SCP 5.5-10V-20W / MTK PE1.1+ USB-A - BC1.2 / APPLE2.4A / QC2.0 / QC3.0 / Samsung AFC / Huawei AFC / Huawei SCP 5.5-10V-20W / MTK PE1.1+ |
| Typ puzdra: | |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | 83 x 43 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




