- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Nabíjačky mobilných zariadení
- SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB POWERSOURCE SOLO30 CHARB-GC-30C-W Green Cell
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB POWERSOURCE SOLO30 CHARB-GC-30C-W Green Cell
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB POWERSOURCE SOLO30 CHARB-GC-30C-W Green CellSkladom12,79 EUR10,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 100 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 5 / 9 / 12 V DC, PPS : 3.3 ... 5.9 V / 3.3 ... 11 V ; Výstupný prúd: 3 / 3 / 2.5 A, PPS : 3 A / 2.75 A ; Výstup: 1 x USB-C - PD3.0, PPS ; Vybrané vlastnosti: Technológia Power Delivery - 30 W, PPS (Programmable Power Supply), ; Farba: Biela ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | |
| Výstupný prúd: | |
| Výstupný výkon: | max. 30 W |
| Výstup: | 1 x USB-C - PD3.0, PPS |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Typ puzdra: | |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | 83 x 43 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




