- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 5V ... 9V
- SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB XB-XC3 Xblitz
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB XB-XC3 Xblitz
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB XB-XC3 XblitzSkladom39,44 EUR32,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 100 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V DC - 1 výstup / 2 výstup USB-C, 5 / 9 / 12 V DC - 3 výstup USB-C, 5 / 9 / 12 V DC - USB-A výstup, 3.3 ... 11 V DC / 33.11 V DC - PPS ; Výstupný prúd: 3 / 3 / 3 / 3 / 3.25 A - 1 výstup / 2 výstup USB-C, 3 / 2.22 / 1.67 A - 3 výstup USB-C, 3 / 2 / 1.5 A - USB-A výstup, 4 A / 0.9 A - PPS ; Výstupný výkon: 100 W (max) - 1 výstup, 100 W (max) - 2 výstup, 20 W (max) - 3 výstup, 18 W (max) - USB-A výstup ; Výstup: 1 výstup USB-C - PD 100 W, 2 výstup USB-C - PD 100 W, 3 výstup USB-C - PD 20 W, USB-A výstup - QC 18 W ; Vybrané vlastnosti: rýchle nabíjanie - USB-C : Kompatibilita s PD2.0; PD3.0; PPS; QC2.0; QC3.0; QC4.0+; Huawei FCP; SCP; Samsung AFC; 2.0A; Apple 2.4A; BC1.2, USB-A : Kompatibilita s QC3.0; QC2.0; FCP; SCO; MTK PE+2.0/1.1 ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | |
| Výstupný prúd: | |
| Výstupný výkon: | |
| Výstup: | |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | Kompatibilita s PD2.0; PD3.0; PPS; QC2.0; QC3.0; QC4.0+; Huawei FCP; SCP; Samsung AFC; 2.0A; Apple 2.4A; BC1.2, Kompatibilita s QC3.0; QC2.0; FCP; SCO; MTK PE+2.0/1.1 |
| Typ puzdra: | |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.224 kg |
| Rozmery: | 103 x 65 x 36.5 mm |
| Výrobca / Značka: | Xblitz |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




