- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie napájacie káble
- SIEŤOVÝ KÁBEL CEE-77/IEC-C13 1.4 m
SIEŤOVÝ KÁBEL CEE-77/IEC-C13 1.4 m
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÝ KÁBEL CEE-77/IEC-C13 1.4 mSkladom3,17 EUR2,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: Uhlový konektor CEE 7/7 (Schuko) / Zásuvka IEC320 C13 ; Kábel: 3 x 0.75 mm² ; Dĺžka kábla: 1.4 m ; Farba: Čierny ;
| Typ konektora: | Uhlový konektor CEE 7/7 (Schuko) / Zásuvka IEC320 C13 |
| Kábel: | 3 x 0.75 mm² |
| Dĺžka kábla: | 1.4 m |
| Napätie: | max. 250 V |
| Prúd: | max. 10 A |
| Farba: | Čierny |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.120 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




