- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Šifrové zámky
- ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRMW-555 Tuya Smart Wi-Fi
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRMW-555 Tuya Smart Wi-Fi
- Kompletné špecifikácie
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRMW-555 Tuya Smart Wi-FiSkladom36,91 EUR30,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 3 cm ; Zabudovaná klávesnica; Tlačidlo zvonku dverí; Komunikácia: Wiegand 26, Wiegand 34 ; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ; Vybrané vlastnosti: - MODU Wi-Fi, Rozhranie Wiegand, 2000 indexovaných užívateľov, Ovládanie dotykovými tlačidlami Počet výstupov relé : 1, ; Kryt: Samozhasnuteľný plast ABS ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 3 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Komunikácia: | Wiegand 26, Wiegand 34 |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC ± 10% |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 3 A / 12 V |
| Maximálny odber prúdu: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Kryt: | Samozhasnuteľný plast ABS |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Index of Protection: | IP68 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 70 x 115 x 16 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






