- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Šifrové zámky
- ŠIFROVANÉ ZÁMKY ZS45-X Tuya Smart Wi-Fi VIDOS
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ZS45-X Tuya Smart Wi-Fi VIDOS
- Kompletné špecifikácie
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ZS45-X Tuya Smart Wi-Fi VIDOSSkladom50,25 EUR40,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Externá, autonómna šifrová zámka s čítačkou RFID; Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: 2 ... 5 cm ; Autonómna činnosť; Zabudovaná klávesnica; Komunikácia: Wiegand 34/26 ; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ; Vybrané vlastnosti: Počet výstupov relé : 1, 2000 indexovaných užívateľov, ; Kryt: Plast ; Index of Protection: IP65 ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | 2 ... 5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | Wiegand 34/26 |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 25 mA (režim Standby) 60 mA (práca) |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 3 A / 12 V |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : |
| Vybrané vlastnosti: |
|
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP65 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 119 x 49 x 19 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






