- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Počítačové príslušenstvo
- SKLADACÍ STOJAN NA NOTEBOOK 7 V 1 D1137AGY01 S ROZBOČOVAČOM A ČÍTAČKOU KARIET SD UNITEK
SKLADACÍ STOJAN NA NOTEBOOK 7 V 1 D1137AGY01 S ROZBOČOVAČOM A ČÍTAČKOU KARIET SD UNITEK
- Kompletné špecifikácie
SKLADACÍ STOJAN NA NOTEBOOK 7 V 1 D1137AGY01 S ROZBOČOVAČOM A ČÍTAČKOU KARIET SD UNITEKSkladom39,01 EUR31,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Skladacie; Nastavenie náklonu: 20 ° / 25 ° / 30 ° / 35 ° / 40 ° / 45 ° / 50 ° / 55 ° / 60 ° ; Maximálne zaťaženie: 18 kg ; Konektory: 2 x USB 3.0, zástrčka A - 5 Gbps, 1 x USB-C - 5 Gbps, 1 x USB-C, Power Delivery 100W, 1 x USB-C - Hostiteľská zásuvka 1 x HDMI 4K @ 60 Hz ; Vybrané vlastnosti: Protišmykové podložky, Obsahuje tašku na ochranu stojana, Čítačka pamäťových SD / micro SD kariet ; Materiál: Zliatina hliníka ;
| STOJAN NA LAPTOP: | |
| Skladacie: | ![]() |
| Nastavenie náklonu: | 20 ° / 25 ° / 30 ° / 35 ° / 40 ° / 45 ° / 50 ° / 55 ° / 60 ° |
| Maximálne zaťaženie: | 18 kg |
| HUB USB: | |
| Konektory: | |
| Prenosové rýchlosti: | 5 Gb/s |
| VŠEOBECNÉ ÚDAJE: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | USB-C - 20 V DC, Power Delivery 100W |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.41 kg |
| Rozmery: | 280 x 70 x 27 mm (zložený) 280 x 241 x 245 mm (rozložený) |
| Dĺžka káblu: | 60 cm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






