- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- eWeLink
- Výkonné prvky
- SMART CIRCUIT BREAKER ATLO-CB1-EWELINK Wi-Fi, eWeLink
SMART CIRCUIT BREAKER ATLO-CB1-EWELINK Wi-Fi, eWeLink
- Kompletné špecifikácie
SMART CIRCUIT BREAKER ATLO-CB1-EWELINK Wi-Fi, eWeLinkSkladom21,98 EUR17,87 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájanie: 120 ... 280 V ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: Meranie spotreby energie, Meranie výkonu, Voltage measurement, Current measurement, Possibility to set automatic shutdown based on min/max power, max voltage and max current settings, harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie ; Kryt: Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ;
| Použitie: | zapínanie/vypínanie zariadenia |
| Napájanie: | 120 ... 280 V |
| Maximálny výstupný prúd: | 63 A |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Spotreba energie: | < 3 W |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Farba: | Biela |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 80 % |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 18 x 90 x 67 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





