- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- BleBox
- Príslušenstvo k automatike
- SMART DOOR AND PEDESTRIAN DOOR CONTROLLER DOORBOX/BLEBOX Wi-Fi, 12 ... 24 V DC/AC
SMART DOOR AND PEDESTRIAN DOOR CONTROLLER DOORBOX/BLEBOX Wi-Fi, 12 ... 24 V DC/AC
- Kompletné špecifikácie
SMART DOOR AND PEDESTRIAN DOOR CONTROLLER DOORBOX/BLEBOX Wi-Fi, 12 ... 24 V DC/ACSkladom50,09 EUR40,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 12 ... 24 V DC/AC ; Maximálne celkové zaťaženie: 1150 W / 1150 VA ; Počet vstupov: 3 ; Počet výstupov: 1 ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g ; Vybrané vlastnosti: Ovládanie elektrickej zámky – reléový kontakt, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, vstup ovládania dverí, Podpora technológie μWiFi ;
| Použitie: | doors, pedestrian doors, lockers, drawers |
| Menovité napätie: | 12 ... 24 V DC/AC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 1150 W / 1150 VA |
| Celkový maximálny prúd: | 5 A |
| Počet vstupov: | 3 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.036 kg |
| Rozmery: | 39 x 39 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




