- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Tedee
- SMART DOOR LOCK TEDEE-PRO/GR Bluetooth, Tedee GERDA
SMART DOOR LOCK TEDEE-PRO/GR Bluetooth, Tedee GERDA
- Kompletné špecifikácie
SMART DOOR LOCK TEDEE-PRO/GR Bluetooth, Tedee GERDASkladom505,88 EUR411,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
The smart lock allows you to remotely open the door to your home, apartment or business; Compatible lock type: Dedicated cylinders of the Gerda SLR series, European cylinder with emergency function ; Bezdrôtové: Bluetooth, 2.4 GHz - BLE 5.0 ; Vybrané vlastnosti: vzdialený prístup, Oznámenie na telefón, Activity log, auto-open and close, Vytváranie scenárov podľa rôznych udalostí, hlasové ovládanie ; Napájanie: Batéria Li-Poly 3000 mAh ; Farba: Žula + Čierny ;
| Použitie: | odomknutie a zamknutie zámky |
| Compatible lock type: | |
| Bezdrôtové: | Bluetooth, 2.4 GHz - BLE 5.0 |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | Vzdialené ovládanie a správa - aplikácia Tedee :
|
| Napájanie: | Batéria Li-Poly 3000 mAh - Nabíjanie cez port micro USB |
| Doba zálohy: | 6 ... 10 mesiacov |
| Kryt: | Hliník |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Žula + Čierny |
| Prevádzková teplota: | 10 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 65 % |
| Hmotnosť: | 0.196 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | GERDA / Tedee |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




