- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- BleBox
- Príslušenstvo k automatike
- SMART PROXIMITY LED LIGHT CONTROLLER PROXIDIMMER/BLEBOX 12 ... 24 V DC
SMART PROXIMITY LED LIGHT CONTROLLER PROXIDIMMER/BLEBOX 12 ... 24 V DC
- Kompletné špecifikácie
SMART PROXIMITY LED LIGHT CONTROLLER PROXIDIMMER/BLEBOX 12 ... 24 V DCSkladom17,73 EUR14,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 12 ... 24 V DC ; Maximálne celkové zaťaženie: 120 W ; Počet vstupov: 0 ; Počet výstupov: 1 ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Vybrané vlastnosti: Bezdotykové zapínanie vypínanie, lighting brightness control, Dosah detekcie : 7 cm ;
| Použitie: | Touchless lighting control |
| Menovité napätie: | 12 ... 24 V DC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 120 W |
| Celkový maximálny prúd: | 5 A |
| Počet vstupov: | 0 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | 39 x 39 x 16 mm |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





