- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- BleBox
- Príslušenstvo k automatike
- SMART ROLLER GATE CONTROLLER ROLLERGATE/BLEBOX Wi-Fi, 230 V AC
SMART ROLLER GATE CONTROLLER ROLLERGATE/BLEBOX Wi-Fi, 230 V AC
- Kompletné špecifikácie
SMART ROLLER GATE CONTROLLER ROLLERGATE/BLEBOX Wi-Fi, 230 V ACSkladom115,35 EUR93,78 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V AC ; Počet vstupov: 4 control, 2 security ; Počet výstupov: 2 control, 1 signaling ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g ; Vybrané vlastnosti: vzdialený prístup, hlasové ovládanie, Zabudovaná klávesnica, Všesmerová anténa Wi-Fi 5 dB, Podpora technológie μWiFi ;
| Použitie: | roller gates |
| Menovité napätie: | 230 V AC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2 x 1250 VA |
| Celkový maximálny prúd: | 2 x 5 A |
| Počet vstupov: | |
| Počet výstupov: | |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Samozhasnuteľný plast , Povrchová (krabica) |
| Index of Protection: | IP44 |
| Farba: | Šedý / Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




