- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- BleBox
- Príslušenstvo k automatike
- SMART THERMOSTAT THERMOBOX/BLEBOX Wi-Fi, 230 V AC
SMART THERMOSTAT THERMOBOX/BLEBOX Wi-Fi, 230 V AC
- Kompletné špecifikácie
SMART THERMOSTAT THERMOBOX/BLEBOX Wi-Fi, 230 V ACSkladom69,11 EUR56,19 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V AC ; Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W / 3680 VA ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g ; Vybrané vlastnosti: Local control by physical button harmonogram, časovač, režim východu a západu slnka, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, Podpora technológie μWiFi, Maximum number of connected probes : 2 - main probe (súčasťou balenia), optional safety probe, Measurement range : -55 ... 125 °C ;
| Menovité napätie: | 230 V AC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W / 3680 VA |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




