- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie cez Ethernet (PoE)
- SPLITTER POE SPT-POE-BT/12/19/24V-72W DELTA NETWORK
SPLITTER POE SPT-POE-BT/12/19/24V-72W DELTA NETWORK
- Kompletné špecifikácie
SPLITTER POE SPT-POE-BT/12/19/24V-72W DELTA NETWORKSkladom85,50 EUR69,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 12 V / 19 V / 24 V DC ; Vstupné napätie: 48 ... 56 V DC ;
| Výstupný výkon: | 72 W |
| Výstupné napätie: | 12 V / 19 V / 24 V DC |
| Počet vstupov: | 1 ks. RJ-45 - 100/1000 Mbps |
| Počet výstupov: | 1 ks. RJ-45 - 100/1000 Mbps - Dáta 1 ks. Zásuvka 5.5/2.1 - Napájanie |
| Vstupné napätie: | 48 ... 56 V DC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Kovová |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 70 °C / 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 94 x 74 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA NETWORK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





