- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie cez Ethernet (PoE)
- SPLITTER POE SPT-POE/12V6A GTX
SPLITTER POE SPT-POE/12V6A GTX
- Kompletné špecifikácie
SPLITTER POE SPT-POE/12V6A GTXSkladom39,43 EUR32,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
SPT-POE/12V6A je napájaný z linky PoE 802.3af/at/bt a znižuje napätie na 12 V na výstupe DC 2.1/5.5 mm; In addition, the output voltage is applied to a terminal connector with screw terminals; Výstupné napätie: 12 V DC ; Vstupné napätie: 48 ... 57 V DC ;
| Výstupný výkon: | 60 W (okamžité 72 W) |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Počet vstupov: | 1 ks. RJ-45 - 100/1000 Mbps |
| Počet výstupov: | 1 ks. RJ-45 - 100/1000 Mbps - Dáta 1 ks. Zásuvka 5.5/2.1 - Napájanie 2 ks. Skrutkové svorky - Napájanie |
| Vstupné napätie: | 48 ... 57 V DC |
| LED indikátory: | PWR, PoE |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | Proti prepätiu : 1.5 kV |
| Kryt: | Kovová |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -20 °C ... 50 °C / 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | 105 x 77 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | GTX - Grid Telecommunication eXpert |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





