- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/DC
- STABILIZÁTOR KAMERY SK-40
STABILIZÁTOR KAMERY SK-40
- Kompletné špecifikácie
STABILIZÁTOR KAMERY SK-40Skladom9,97 EUR8,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
SK-40 stabilizátor kamery je navrhnutý k napájaniu kamery s termostatom alebo bez neho; Napájacie napätie: 20 V ... 40 V DC ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Maximálne zaťaženie: 0.9 A ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 20 V ... 40 V DC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 0.9 A |
| Spolupráca: | |
| Určenie: | |
| Rozmery: | 118 x 30 x 54 mm |
| Hmotnosť: | 0.184 kg |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




