- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie PoE 802.3af(at)
- Stabilizátory PoE
- STABILIZÁTOR NAPÄTIA 48V/12V POE-802.3AF/AT-WP DELTA NETWORK
STABILIZÁTOR NAPÄTIA 48V/12V POE-802.3AF/AT-WP DELTA NETWORK
- Kompletné špecifikácie
STABILIZÁTOR NAPÄTIA 48V/12V POE-802.3AF/AT-WP DELTA NETWORKNie je skladom4,04 EUR3,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandardy: PoE (802.3af), PoE (802.3at) ; Vstupné napätie: 44 - 57 V PoE ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Výstupný prúd: max. 1.2 A ; Podporovaná rýchlosť prenosu: 10/100 Mbps Ethernet ; Vybrané vlastnosti: Dĺžka káblov : 10 cm ;
| Štandardy: | PoE (802.3af), PoE (802.3at) |
| Vstupná zásuvka: | RJ-45 |
| Počet vstupov: | 1 x Zásuvka RJ-45 - PoE |
| Počet výstupov: | 1 x Zástrčka RJ-45 1 x Konektor 2.1/5.5 mm na kábli |
| Vstupné napätie: | 44 - 57 V PoE |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Výstupný prúd: | max. 1.2 A |
| Podporovaná rýchlosť prenosu: | 10/100 Mbps Ethernet |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -20 ... 55 °C / 0 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | Ø 23 x 67 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA NETWORK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





