- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie PoE 802.3af(at)
- Stabilizátory PoE
- STABILIZÁTOR NAPÄTIA 48V/5V POE-802.3AF/AT-USB-C DELTA NETWORK
STABILIZÁTOR NAPÄTIA 48V/5V POE-802.3AF/AT-USB-C DELTA NETWORK
- Kompletné špecifikácie
STABILIZÁTOR NAPÄTIA 48V/5V POE-802.3AF/AT-USB-C DELTA NETWORKSkladom5,81 EUR4,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandardy: PoE (802.3af), PoE (802.3at) ; Vstupné napätie: 44 - 57 V PoE ; Výstupné napätie: 5 V DC ; Výstupný prúd: 2.4 A ; Podporovaná rýchlosť prenosu: Ethernet - 10/100 Mbps ;
| Štandardy: | PoE (802.3af), PoE (802.3at) |
| Vstupná zásuvka: | RJ-45 |
| Počet vstupov: | 1 x Zásuvka RJ-45 - PoE |
| Počet výstupov: | 1 x Zástrčka RJ-45 - na kábli 1 x USB-C |
| Vstupné napätie: | 44 - 57 V PoE |
| Výstupné napätie: | 5 V DC |
| Výstupný prúd: | 2.4 A |
| Podporovaná rýchlosť prenosu: | Ethernet - 10/100 Mbps |
| Hmotnosť: | 0.048 kg |
| Rozmery: | 80 x 30 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA NETWORK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




