- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Stabilizátory sieťového napätia
- STABILIZÁTOR SIEŤOVÉHO NAPÄTIA AVR-500VA VOLT Polska
STABILIZÁTOR SIEŤOVÉHO NAPÄTIA AVR-500VA VOLT Polska
- Kompletné špecifikácie
STABILIZÁTOR SIEŤOVÉHO NAPÄTIA AVR-500VA VOLT PolskaSkladom43,88 EUR35,67 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výkon: 500 VA ; Vstupné napätie: 150 V ... 270 V AC ; Výstupné napätie: 230 V AC ; Počet výstupov: 2 ks. ;
| Výkon: | 500 VA |
| Vstupné napätie: | 150 V ... 270 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Výstupné napätie: | 230 V AC ± 8 % |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Počet výstupov: | 2 ks. - 1 x CEE 7/3 (Schuko), 1 x CEE 7/5 |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 1.91 kg |
| Rozmery: | 214 x 121 x 142 mm |
| Výrobca / Značka: | VOLT Polska |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




