- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Stabilizátory sieťového napätia
- STABILIZÁTOR SIEŤOVÉHO NAPÄTIA AVR-PRO-3000VA VOLT Polska
STABILIZÁTOR SIEŤOVÉHO NAPÄTIA AVR-PRO-3000VA VOLT Polska
- Kompletné špecifikácie
STABILIZÁTOR SIEŤOVÉHO NAPÄTIA AVR-PRO-3000VA VOLT PolskaNie je skladom194,71 EUR158,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výkon: 3000 VA ; Vstupné napätie: 130 V ... 260 V AC ; Výstupné napätie: 230 V AC ; Počet výstupov: 2 ks. ;
| Výkon: | 3000 VA |
| Vstupné napätie: | 130 V ... 260 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Výstupné napätie: | 230 V AC ± 3 % |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Počet výstupov: | 2 ks. - 1 x CEE 7/3 (Schuko), 1 x CEE 7/5 |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 8.81 kg |
| Rozmery: | 285 x 204 x 203 mm |
| Výrobca / Značka: | VOLT Polska |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





