- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- SÚPRAVA KÁBLOV KABGCSET03 Ray 3 x 2.0 m Green Cell
SÚPRAVA KÁBLOV KABGCSET03 Ray 3 x 2.0 m Green Cell
- Kompletné špecifikácie
SÚPRAVA KÁBLOV KABGCSET03 Ray 3 x 2.0 m Green CellSkladom13,71 EUR11,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vysokokvalitné káble sú vhodné na rýchlu synchronizáciu dát (až do 480 Mbps) a nabíjanie v súlade so štandardmi: QC3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC, Huawei FCP, Apple 2.4A, Mediatek Pump Express 1.1/2.0, USB DCP; Kábel: Zástrčka USB-C / Zástrčka USB-A ; Štandard USB: 2.0 ; Vybrané vlastnosti: Podsvietený konektor USB-C, Dvojité tienenie kábla, Vystuženie kevlarovými vláknami ;
| Kábel: | Zástrčka USB-C / Zástrčka USB-A |
| Materiál: | Polypropylén |
| Dĺžka káblu: | 3 x 2.0 m |
| Farba: | Čierny |
| Štandard USB: | 2.0 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | ~ 3.5 mm |
| Hmotnosť: | 0.15 kg (celková) |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




