- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- SÚPRAVA KÁBLOV KABGCSET04 Ray 0.3 m, 1.2 m, 2.0 m Green Cell
SÚPRAVA KÁBLOV KABGCSET04 Ray 0.3 m, 1.2 m, 2.0 m Green Cell
- Kompletné špecifikácie
SÚPRAVA KÁBLOV KABGCSET04 Ray 0.3 m, 1.2 m, 2.0 m Green CellSkladom12,01 EUR9,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kábel: Zástrčka LIGHTNING / Zástrčka USB-A ; Štandard USB: 2.0 ; Vybrané vlastnosti: Podsvietený konektor LIGHTNING, Dvojité tienenie kábla, Vystuženie kevlarovými vláknami ;
| Kábel: | Zástrčka LIGHTNING / Zástrčka USB-A |
| Materiál: | Polypropylén |
| Dĺžka káblu: | 0.3 m, 1.2 m, 2.0 m |
| Farba: | Čierny |
| Štandard USB: | 2.0 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | ~ 3.5 mm |
| Hmotnosť: | 0.10 kg (celková) |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




