- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- Kryty pre domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Nástenné inštalačné krabice
- SURFACE BRACKET FOR VIDEO DOORPHONE DS-KABV6113-A Hikvision
SURFACE BRACKET FOR VIDEO DOORPHONE DS-KABV6113-A Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SURFACE BRACKET FOR VIDEO DOORPHONE DS-KABV6113-A HikvisionSkladom18,36 EUR14,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Umelá hmota (PC) + Sklenené vlákno ; Použitie: KV6103, KV6113 ;
| Materiál prevedenia: | Umelá hmota (PC) + Sklenené vlákno |
| Použitie: | KV6103, KV6113 |
| Farba: | Čierny |
| Okolitá teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 133 x 54 x 39 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305701069 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




