- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Ručné náradie
- Iné náradia na káble
- SVORKA + SADA KÁBLOVÝCH PRIECHODIEK BIGSTREN-22717 BIGSTREN
SVORKA + SADA KÁBLOVÝCH PRIECHODIEK BIGSTREN-22717 BIGSTREN
- Kompletné špecifikácie
SVORKA + SADA KÁBLOVÝCH PRIECHODIEK BIGSTREN-22717 BIGSTRENSkladom18,77 EUR15,26 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
The kit includes a cable ferrule crimping tool and an organizer that holds 8 different sizes of cable ferrules; Sada kabelových průchodek s průřezem od 0.5 mm2 do 10 mm2 s organizérem; Počet ks. v balení: = 1200 ks. (celkom) ;
| Materiál: | Kov / PET |
| Použitie: | Upínacie objímky - 0.25 ... 10 mm² ( 23 ... 7 AWG ) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Rozmery: | 176 x 74 x 19 mm |
Organizátor káblových objímok:
| Počet ks. v balení: | 200 ks. / 200 ks. / 200 ks. / 250 ks. / 250 ks. / 50 ks. / 25 ks. / 25 ks. = 1200 ks. (celkom) |
| Prierez: | 0.5 mm² / 0.75 mm² / 1 mm² / 1.5 mm² / 2.5 mm² / 4 mm² / 6 mm² / 10 mm² |
| Dĺžka styčnej plochy: | 8 mm / 8 mm / 8 mm / 8 mm / 8 mm / 9 mm / 12 mm / 12 mm |
| Farba: | Biela / Šedý / Červená / Čierny / Modrý / Šedý / Žltý / Červená |
| Materiál kontaktu: | Cu / Pokrytie plochy interiéru Sn |
| Izolácia: | Polypropylén |
| Použitie: | Viacdrôtové vodiče |
| Vybrané vlastnosti: | Organizátor káblových objímok :
|
| Hmotnosť: | 0.174 kg (celkom) |
| Rozmery: | 205 x 106 x 30 mm |
Všeobecné informácie:
| Výrobca / Značka: | BIGSTREN |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




