- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Ručné náradie
- Iné náradia na káble
- SVORKA + SADA KÁBLOVÝCH PRIECHODIEK HT-HSC8 DELTA TOOLS
SVORKA + SADA KÁBLOVÝCH PRIECHODIEK HT-HSC8 DELTA TOOLS
- Kompletné špecifikácie
SVORKA + SADA KÁBLOVÝCH PRIECHODIEK HT-HSC8 DELTA TOOLSSkladom14,66 EUR11,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Súprava obsahuje krimpovací nástroj na káblové objímky a organizér, ktorý pojme 8 rôznych veľkostí krimpovacích koncoviek; Sada kabelových průchodek s průřezem od 0.5 mm2 do 10 mm2 s organizérem; Počet ks. v balení: = 1200 ks. (celkom) ;
| Materiál: | Kov / PET |
| Použitie: | Upínacie objímky - 0.25 ... 10 mm² ( 23 ... 7 AWG ) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Rozmery: | 173 x 74 x 19 mm |
Organizátor káblových objímok:
| Počet ks. v balení: | 200 ks. / 200 ks. / 200 ks. / 250 ks. / 250 ks. / 50 ks. / 25 ks. / 25 ks. = 1200 ks. (celkom) |
| Prierez: | 0.5 mm² / 0.75 mm² / 1 mm² / 1.5 mm² / 2.5 mm² / 4 mm² / 6 mm² / 10 mm² |
| Dĺžka styčnej plochy: | 8 mm / 8 mm / 8 mm / 8 mm / 8 mm / 9 mm / 12 mm / 12 mm |
| Farba: | Biela / Šedý / Červená / Čierny / Modrý / Šedý / Žltý / Červená |
| Použitie: | Viacdrôtové vodiče |
Všeobecné informácie:
| Vybrané vlastnosti: | Súčasťou balenia je aj praktický organizér na uloženie puzdier a krimpovacieho zariadenia |
| Hmotnosť: | 0.66 kg (celkom) |
| Rozmery: | 221 x 143 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA TOOLS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




