- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Konektor 50 Ω
- Typ SMA
- SVORKOVÁ ZÁSUVKA SMA-G/ZAC.H-155
SVORKOVÁ ZÁSUVKA SMA-G/ZAC.H-155
- Kompletné špecifikácie
SVORKOVÁ ZÁSUVKA SMA-G/ZAC.H-155Skladom2,05 EUR1,67 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: SMA Zásuvka ; Pripevňovanie prvkov konektora: Zaisťovanie ; Priemer kábla: max. 6.1 mm ;
| Typ konektora: | SMA Zásuvka |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Pájkovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 6.1 mm |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Materiál: | Kov |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.010 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




