- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- BleBox
- Detektory bezdrôtové
- TEPLOTNÝ SNÍMAČ TEMP-SENSOR-AC/BLEBOX Wi-Fi
TEPLOTNÝ SNÍMAČ TEMP-SENSOR-AC/BLEBOX Wi-Fi
- Kompletné špecifikácie
TEPLOTNÝ SNÍMAČ TEMP-SENSOR-AC/BLEBOX Wi-FiSkladom37,24 EUR30,28 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Teplota ; Measurement range: -55 ... 125 °C ; Rozsah frekvencie: 2.4 GHz Wi-Fi - IEEE 802.11g ; Vybrané vlastnosti: Podpora technológie μWiFi, vzdialený prístup, Maximum number of connected probes : 4 ( 1 súčasťou balenia ) ;
| Spolupráca: | BleBox |
| Detekcia: | Teplota |
| Measurement range: | -55 ... 125 °C |
| Poplachová signalizácia: | Signál do mobilnej aplikácie wBox |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz Wi-Fi - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Spotreba energie: | < 1 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Bezhalogénový plast, Samozhasnuteľný plast |
| Index of Protection: | IP54 |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




