- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Supla
- Príslušenstvo
- TRANSFORMER EXTENSION MODULE MRP-200A ZAMEL
TRANSFORMER EXTENSION MODULE MRP-200A ZAMEL
- Kompletné špecifikácie
TRANSFORMER EXTENSION MODULE MRP-200A ZAMELSkladom213,10 EUR173,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: MEW-01 ; Maximum continuous primary current: 200 A ; Gear: 3000 : 1 ; Rozsah frekvencie: 50/60 Hz ; Prierez kábla: 24 mm (max) ; Prevádzková teplota: -15 °C ... 60 °C ;
| Spolupráca: | MEW-01 |
| Maximum continuous primary current: | 200 A |
| Gear: | 3000 : 1 |
| Rozsah frekvencie: | 50/60 Hz |
| Prierez kábla: | 24 mm (max) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | |
| Hmotnosť: | 0.820 kg (celkom) |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




