- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- BleBox
- Príslušenstvo k automatike
- TRIPLE SMART SWITCH SWITCHBOX-T-PRO/BLEBOX Wi-Fi, 230 V AC
TRIPLE SMART SWITCH SWITCHBOX-T-PRO/BLEBOX Wi-Fi, 230 V AC
- Kompletné špecifikácie
TRIPLE SMART SWITCH SWITCHBOX-T-PRO/BLEBOX Wi-Fi, 230 V ACSkladom97,54 EUR79,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V AC ; Maximálne celkové zaťaženie: 3 x 3680 W (rezistenčné zaťaženie) - AC, 3 x 500 W (induktívna a kapacitná záťaž) - AC, 3 x 380 W - DC ; Počet vstupov: 3 ; Počet výstupov: 3 ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g ; Vybrané vlastnosti: Local control by physical button, harmonogram, časovač, režim východu a západu slnka, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, Zabudovaná klávesnica, Všesmerová anténa Wi-Fi 5 dB, Podpora technológie μWiFi ;
| Použitie: | switching devices on/off |
| Menovité napätie: | 230 V AC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | |
| Celkový maximálny prúd: | 3 x 16 A |
| Počet vstupov: | 3 |
| Počet výstupov: | 3 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Samozhasnuteľný plast , Povrchová (krabica) |
| Index of Protection: | IP44 |
| Farba: | Šedý / Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




