- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- BleBox
- Príslušenstvo k automatike
- TWILIGHT SWITCH FOR LED LIGHTING TWILIGHT-SWITCH/BLEBOX 12 ... 24 V DC
TWILIGHT SWITCH FOR LED LIGHTING TWILIGHT-SWITCH/BLEBOX 12 ... 24 V DC
- Kompletné špecifikácie
TWILIGHT SWITCH FOR LED LIGHTING TWILIGHT-SWITCH/BLEBOX 12 ... 24 V DCSkladom11,32 EUR9,21 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: 12-24V LED strips ; Menovité napätie: 12 ... 24 V DC ; Maximálne celkové zaťaženie: 60 ... 120 W ; Počet vstupov: 0 ; Počet výstupov: 1 ; Typ konektora: Doska PCB (spájkovanie) ; Vybrané vlastnosti: Automatická kalibrácia ;
| Použitie: | Pracuje s LED osvetlením - 12-24V LED strips |
| Menovité napätie: | 12 ... 24 V DC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 60 ... 120 W |
| Celkový maximálny prúd: | 5 A |
| Počet vstupov: | 0 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Typ konektora: | Doska PCB (spájkovanie) |
| Bezdrôtové: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | ![]() |
| Index of Protection: | ![]() |
| Farba: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| Rozmery: | 34 x 8.5 x 4 mm |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





